чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

ПРОДЮСЕРИ ШУКАЮТЬ ТАЛАНТИ

27.08.14 | kach | vk.com
«ПРОДЮСЕРИ ШУКАЮТЬ ТАЛАНТИ»: Фестиваль-конкурс-кастинг – запрошуємо на участь!
1. Дата і місце проведення: 27 вересня о 14-00 у арт-клуб «Масонська Ложа» м. Київ, вул. Старокиївська 10-г Станція метро «Політехнічний інститут». http://mason.net.ua/ (Вхід – безкоштовно).
Можливе проведення гала-концерту учасників фестивалю на наступний день у неділю 28 вересня о 14-00 у Києві на Літній сцені Маріїнського парку.
2. Мета проведення: З метою пошуку серед талановитих особистостей України кращих виконавців, залучення їх до співпраці з Продюсерськими центрами, Концертними агенціями та Фестивальними центрами.
3. Вимоги до конкурсної програми, жанри :
В основному проект спрямований на пошук талантів в номінації «Естрадна пісня» вокалістів і вокалісток віком від 14 років. Але не меншу увагу організатори будуть уділяти і представникам інших вікових категорій і номінацій, конкурсна програма яких буде проходити в рамках інших проектів-фестивалів, які проводять організатори: «Зіркова хвиля», «Співучий край», «Ярмарок Талантів», тощо. Тож, представники усіх номінацій, подавайте заявки на участь! Організатори будуть вести з вами листування і пропонувати участь у фестивалях-конкурсах і проектах, які вам до вподоби.
4. Журі: Представники Продюсерських та Фестивальних центрів, Концертних агенцій, працівники шоу-бізнесу України і Росії.
НАГОРОДЖЕННЯ:
- Від Фестивального центру «BORZENKO records» Київ
- Від Київської студії звукозапису «Pavlov music»
- Від Київської радіостанції «Молоде радіо»
- Сертифікат від Київської відео-фото-студії «Андрій Валуєв music»
Головний стимул: запрошення до участі у жіночому вокальному гурті і у чоловічому вокальному проекті! А також інша співпраця з Продюсерськими центрами.
ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ:
Тел. 099-155-18-08, 067-489-84-84, 063-721-17-82 – Олег Е-mail: starkot@mail.ru В КОНТАКТІ: https://vk.com/id103391107
ОРГАНІЗАТОР (і Заявки на участь також):
- Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ,Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Сайт: www.premiera.at.ua Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko Фейсбук: https://www.facebook.com/borzenko.g
- Підтримка: Міжнародний продюсерський центр «АНТВАНТ». А також: Міністерство культури, Міністерство освіти і науки України
- В якості бонусу-подарунку всі учасники отримують відеозапис свого виступу, знятий на високоякісну професійну відеокамеру!!!
Відео і фотозйомку здійснює Київська відео-фото-студія «Андрій Валуев music» http://vk.com/id103391107
Як проходили тури подібних фестивалів у «Масонській Ложі» дивіться на ВІДЕО - https://www.youtube.com/watch?v=T3MYvBtkon4&feature=youtu.be
Як це відбувалося в Маріїнському парку дивіться ФОТО - https://vk.com/event71233841
Список членів журі, зразок заявки, Положення, фінансові умови і інша інформація по проекту на сторінці ВКонтакті - https://vk.com/club76240321