чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Відбірковий цикл проекту для творчих талантів на майданчиках столиці відкрито

22.09.14 | kach | vk.com
Відбірковий цикл проекту для творчих талантів на майданчиках столиці відкрито
ФОТО-звіт - https://vk.com/event77507353
20 серпня на мальовничому березі Дніпра у Києві відбувся захід, який можна сміливо називати стартом нового відбірного циклу для талановитих особистостей і колективів України. Хоча він проходив у рамках акції підтримки воїнів АТО (подібні акції проводилися і протягом літа на Чорноморському узбережжі Херсонщини у курорті Лазурне), все ж за великим рахунком ця творча акція є своєрідною «відправною точкою» проекту, аналогів якому, мабуть, більше немає. Ось уже багато років поспіль організатори протягом осені/зими/весни дають можливість музичним талантам з усіх куточків України проявити себе на столичні сцені, приймаючи учатьсь у відбіркових турах численних творчих музичних проектів (які самі по собі є самодостатніми фестивалями-конкурсами, з виявленням призерів, володаря Гран-прі). Але головна родзинка цього масштабного проекту полягає в тому, що фінали усіх фестивалів відбуваються щоліта протягом усього курортного сезону на Чорноморському узбережжі Херсонщини, у мальовничому курорті Лазурне, де учасники мають змогу і на чудовій літній сцені виступити при великій кількості глядачів, і заодно відпочити на морі, покупатися, засмагнути, оздоровитися.
Тож представники усіх номінацій вже зараз можуть подати заявку на участь, приїхати до столиці, продемонструвати свій талант на відкритій сцені або у залі у будь-якому проекті на свій смак. Ось анонс найближчих концертів: 27 вересня – «Продюсери шукають таланти», 5 жовтня – відбірковий тур Екологічного фестивалю «Чиста планета», 18 жовтня – «Ярмарок талантів». Відбудуться також пісенний фестиваль «Співучий край», фестиваль талантів «Зіркова хвиля», тощо.
Учасники схвально відгукуються про те, що у складний для України час організатори не відмінюють проекти, а, навпаки, дають творчим особистостям можливість не сидіти, склавши руки, а своєю творчістю закликати народ України до єднання нашої Держави, морально підтримати бійців АТО, тощо.
Тож, творчі люди можуть подавати заявки на участь у проекті, а можливі спонсори та партнери мають змогу підтримати добру справу пожертвами чи іншим чином. Звітній захід проходив під гаслом «Одягнемо бійців АТО», адже зібрані кошти йшли саме на це. Подібна підтримка українським воїнам була і на фіналах фестивалів у Лазурному.
Ось таке об’єднання приємного (для музикантів) і корисного (для захисників Вітчизни) змогли поєднати у одному проекті організатори - Фестивальний центр «BORZENKO records». Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko
У звітному заході приймали участь рок-грути та фолк-колективи: «Колір Ночі!, «Шпилясті Кобзарі», «Крик душі», «Рибакстрітбенд», «Сало в Шоколаді», «Imsge Effect» та інші.