чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

’Тартак’ зняв ’Просто ніжний’ кліп

06.10.14 | admin
Гурт «Тартак» зняв лірічне відео на пісню «Просто Ніжно Так» з альбому 2012-го року «Сімка». Виробництвом кліпа займалась Studio Markiza Karabasa, режисером відео виступив Костянтин Михайлов, в якості оператора був задіяний Богдан Кальченко.

В кліпі, зробленому з використанням комп’ютерних ефектів, музиканти виступають на тлі трьохвимірного зоряного неба.

Головні жіночі ролі в «Просто Ніжно Так» виконали актриса Театра російської драми імені Лесі Українки Анастасія Чепелюк та відома українська спортсменка, чемпіонка світц з художньої гімнастики Наталка Годунова.

Зйомки проходили в одному з київських павільйонів у липні цього року. Відео планувалося представити до презентації нового сайд-проекту Сашка Положинського «Був’є» наприкінці літа, однак работа над ним затягнулась аж до початку жовтня.

Нагадаємо, «Просто Ніжно Так» став третім экранізованим треком з альбома «Сімка» після «Ілюзії» та «Ритмотеки». Раніше повідомлялося, що Костянтин Михайлов праціє і над кліпом на пісню «Як усі», проте доля цієї єкранізіції поки не відома.

Перші вихідні жовтня� Сашко Положинський і «Тартак» провели у Львові, де проходив благодійний фестиваль на підтримку українських вояків «Народжені Майданом».

В рамках фестиваля відбулися виступи гуртів «Перкалаба», «Тартак», «Механічний апельсин», «Пан Пупець», «Серцевий напад» та інших колективів; літературні читки, майстер-класи etc.