чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

ПОКАЖИ СВІЙ ТАЛАНТ СВІТУ

20.10.14 | kach | vk.com
ПОКАЖИ СВІЙ ТАЛАНТ СВІТУ
►22 листопада, субота, 14-00, Київ, клуб «Route66»
Вхід вільний
Вікові категорії – всі! Номінації - всі (окрім хореографії у зв’язку з невеликою сценою у клубі).
Інформація по проекту на сторінці ВКонтакті - https://vk.com/club79000342
- Клуб «Route66», Київ, проспект Академіка Глушкова 11 станція метро «Іпподром» Сайт клубу: http://route66.com.ua/ (Саундчек з 12-00).
►23 листопада, неділя, 12-00, Київ, вул.. Хрещатик 25, площа перед кафе «Кобзар»
Презентація проекту «ПОКАЖИ СВІЙ ТАЛАНТ СВІТУ» в рамках благодійного проекту «Україна у нас єдина». (Збір коштів у підтримку воїнів АТО).
При собі мати флешку з мінусами!
Участь у кожному (окремо) з двох концертів складає -
- Виконання одної пісні/номеру –150 грн. При попередній оплаті – 100 грн.
- Відеозапис Вашого виступу (і включення його до відео версії концерту з подальшим розміщенням в Інтернеті (і в перспективі на ТВ) – 50 грн. (За бажанням!)
- Відеозапис інтерв’ю з Вами у відео студії Міжнародного продюсерського центру «АНТВАНТ» (з подальшим розміщенням на музичних сайтах в Інтернеті і в перспективі на ТВ) – 50 грн. (За бажанням!)
Попередні внески за участь перераховуйте: на банківську картку - Приватбанк 5168 7423 0311 9469 Борзенко Григорій Григорович. (І в той же день напишіть організатору, щоб він знав, від кого платіж. Збережіть чек про оплату).
Членами реального журі і членами заочного журі (шляхом перегляду надісланих ім. посилань на відео з виступами конкурсантів) буде обрано кращих, і запрошено їх на:
- Участь і літніх фіналах усіх проектів організаторів щоліта протягом курортного сезону (липня-серпня) на Чорноморському узбережжі Херсонщини (курорти Лазурне, Залізний Порт, Скадовськ, Хорли) – для переможців відбіркових турів – безкоштовно.
- Участь у «виставкових» концертах талантів у містах України, у теплу пору року на площах міст, у холодну – у залах) – для переможців відбіркових турів – безкоштовно.
- Безкоштовний запис пісні на кращій студії звукозапису України «АНТВАНТ».
- Кращих виконавців будемо підтримувати і у подальшому, рекомендувати їх іншим Продюсерским центрам, концертним агенціям Україні і Росії, тощо.
►ОРАНІЗАТОРИ (Подавайте заявки на участь!):
- Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ,Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko України, 01054 м. Київ, вул. Вадима Гетьмана 18, офіс 2, станція метро «Шулявська».
- Міжнародний продюсерський центр «АНТВАНТ» України, 01054 м. Київ, вул. Вадима Гетьмана 18, станція метро «Шулявська».
ЗАЯВКА-АНКЕТА
1. Прізвище і ім’я виконавця/назва колективу:
2. Місто яке представляє:
3. Вік виконавця (в дужках рік і дата народження):
4. Телефон мобільний:
5. Посилання на сторінку «В Контакті»:
6. Електронна адреса:
7. Вказати, у яких номінаціях буде брати участь (якщо у кількох, то вказати/виділити у яких) - Естрадна пісня, - Реп, - Народна пісня, - Виконавці розмовного жанру, - Авторська пісня, - Цирковий і оригінальний жанри, - Бардівська пісня, шансон:
8. Назва пісні (якщо декілька, то всіх):
9. Посилання в інтернеті на аудіо чи відео вашого виступу: