чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

ПОЛОЖЕННЯ Всеукраїнського проекту «Покажи талант світу»

31.10.14 | kach | vk.com
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Всеукраїнського проекту
«Покажи талант світу»
в рамках Соціально-культурної благодійної акції
«Україна у нас єдина!»,
1. Мета проведення:
ПЕРШЕ: Підтримка талановитих українців. Учасники проекту будуть мати можливість проявити себе на столичній сцені. Протягом осені/зими/весни під час відбіркових турів вони зможуть приїздити до Києва і дарувати киянам та гостям міста свій талант. Фінали проекту відбудуться протягом липня-серпня на Чорноморському узбережжі. Фіналісти зможуть не лише виступити на великій сцені на березі моря під відкритим небом для великої кількості глядачів, а і відпочити на морі, покупатися, оздоровитися.
ДРУГЕ: Виступи талантів будуть проходити у рамках благодійної акції «Україна у нас єдина», і дуже важливим буде той фактор, якщо такі акції будуть сприяти об’єднанню України, примирення між українцями. Результати акцій будуть використовуватися в рамках даного соціального проекту.
2. Дати і місце проведення:
МІСЦЕ ПРОВЕДЕНННЯ м. Київ, вул. Хрещатик 21, майданчик перед «Львівська майстерня шоколаду»
Резервний майданчик: м. Київ, вул. Хрещатик 25, майданчик перед кафе «Кобзар»
Відбіркові тури проекту також будуть проходити на відритих майданчиках столиці: Літні сцени парку Островського, парку Перемоги, Маріїнсього парку, тощо.
За морозної чи дощової погоди (січень – квітень) тури проекту будуть проходити у приміщені:
Клуб «Route66», Київ, проспект Академіка Глушкова 11 станція метро «Іпподром» Сайт клубу: http://route66.com.ua/ (Усі номінації окрім хореографії).
Music&Sport Pub "Big Ben" (в приміщенні ТРЦ "Dream Town"-1, атриум Франція, 4 поверх), Київ, пр. Оболонський 1б, станція метро «Оболонь" http://bigben.dreamtown.ua/
(Усі номінації у т.ч. і хореографія).
ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ:
Перша і тертя субота кожного місяця! 17 січня, 7 лютого (у клубі "Big Ben" запрошуються майстри хореографії), 21 лютого, 14 березня , 21 березня, 4 квітня, 18 квітня 2015 р
Початок14-00 (Саундчек з 12-00).
З потеплінням (приблизно з середини квітня або початку травня) тури проекту будуть проводитися на Хрещатику ЩОСУБОТИ! 4 квітня, 11 квітня, 18 квітня, 25 квітня, 2 травня, 9 травня, 16 травня, 23 травня, 30 травня, 6 червня, 13 червня, 20 червня, 27 червня, 4 липня 2015 р.
При подачі заявок на участь ви можете замовити для свого виступу конкретну дату, яка вас влаштовує. Вкажіть її організатору.
3. Учасники, вікові категорії, жанри:
Учасниками проекту можуть бути талановиті особистості і колективи з усіх областей України, які пройшли попередній відбір, проведений шляхом попереднього прослуховування аудіо і відеозаписів, надісланих учасниками організаторам по інтернету.
ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ:
Дитяча номінація – від 4 до 6 років
1 категорія – від 7 до 9 років;
2 категорія – від 10 до 13 років;
3 категорія – від 14 до 17 років;
4 категорія – від 18 до 21 років;
5 категорія – від 21 і більше.
НОМІНАЦІЇ/ЖАНРИ:
Естрадна пісня, Естрадний танець, Інструментальна музика, Реп, Народна пісня, Народний танець, Виконавці розмовного жанру, Академічна пісня, Бальний танець, Театральні колективи, Театри моди, Класичний танець, Брейк-данс, Паркур, Оркестри народних інструментів, Цирковий і оригінальний жанри, Авторська пісня, Сюжетний танець, Спортивний танець з акробатикою, Сучасний танець, Балет (та інше. Запропонуйте свою номінацію!).
УВАГА! При проведенні турів у приміщеннях, де невелика сцена чи де не має танцполу, запрошуються до участі представники усіх номінацій, окрім жанру хореографі.
«Мінуса» подавати в день проведення фестивалю звукооператору на флешці. (Диски не приймаються!!!). На флешці повинні буди лише файли тих пісень, що будуть виконуватися на даному концерті!
4. Програма проведення проекту:
ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІРКОВИХ ТУРІВ:
з 12-30 – Реєстрація учасників
12-30 – 14-00 – Саундчек
14-00 – Початок конкурсної програми.
Кожен відбірковий тур складається з кількох блоків:
ПЕРШИЙ. Виступи конкурсантів фестивалю. Згідно віковим категоріям і номінаціям.
Поки журі підводить підсумки і друкують дипломи лауреатам і учасникам, проходять два наступні блоки фестивалю.
ДРУГИЙ. Виступи співаків програми «Пісні, народжені серцем» проекту «BORZENKO і К».
ТРЕТІЙ. Виступи «Гостей проекту». Це будуть в основному відомі виконавці, переможці інших музичних проектів організаторів. Вони виступають поза конкурсною програмою.

5. Визначення переможців:
ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ У ВІДБІРКОВИХ ТУРАХ:
Переможці визначаються паралельно у двох проектах:
«ПОКАЖИ ТАЛЕНТ СВІТУ»: Лауреатів визначають члени журі.
«УКРАЇНА У НАС ЄДИНА!»: Оскільки цей проект є соціально-благодійний, то і лауреати у цьому проекті визначаються відповідним чином. Перед сценою (або на столику членів журі) будеть стояти імпровізована урна для пожертв. Які конкурсанти наберуть найбільшу кількість грошових пожертв, ті і отримають дипломи Гран прі, дипломи Першого, другого і третього ступенів і інші заохочення, у т.ч і на участь у літньому фіналі..
Можлива установка кількох урн для пожертв, в залежності від кількості учасників. На кожній буде напис прізвища учасника.
Відеоролики виступу конкурсантів буде розміщено на Офіційному каналі організаторів на Ютубі. Це буде сприяти популяризації виконавців.
У разі, якщо проект стане телевізійним (а саме для цього все і робиться), то буде запроваджено телевізійна версія виявлення переможців.
Переможців відбіркових турів обох паралельних проектів буде запрошено на участь у фінальних гала-концертах проектів, що відбудуться в розпал курортного сезону-2015 (липень-серпень) на березі моря. (Резервний варіант – Літня сцена у Києві на Трухановому острові чи інший багатолюдний відкритий майданчик столиці).
За умови проведення відбірковихї турів на відкритих майданчиках, (особливо, якщо проект стане телевізійним), можлива інша формула виявлення переможців проекту.
6. Нагородження:
Переможець кожного відбірковго туру отримає –
Загальні нагороди у проекті «ПОКАЖИ ТАЛАНТ СВІТУ
Загальні Дипломи Гран Прі, Першого, другого, третього ступеню
Дипломи «Лауреатів» усім призерам всіх вікових категорій і номінацій.. Дипломи «Учасника» всім учасникам, що не стали призерами.
- Сертифікат на право безкоштовних зйомок ВІДЕО КЛІПУ.
- Запрошення від організаторів на безкоштовну участь у літньому фіналі проекту у липні-серпні 2015 року на Чорноморському узбережжі Херсонщини у курорті Лазурне.
- ПОДЯКИ від Міністерства культури України
- Сертифікат на право безкоштовних зйомок фото-сесії-портфоліо.
Загальні нагороди у проекті «УКРАЇНА У НАС ЄДИНА!»:
Сертифікат від «Студії звукозапису дядьки SAMa» на право БЕЗКОШТОВНОГО запису АРАНЖИРОВКИ пісні.
- Запрошення від організаторів на безкоштовну участь у літньому фіналі проекту у липні-серпні 2015 року на Чорноморському узбережжі Херсонщини у курорті Лазурне.
- Дипломи Гран Прі, Першого, другого, третього ступеню.
- ПОДЯКИ від Міністерства культури України
Призери фінального гала-концерту влітку на березі моря отримають – окрім вище вказаних заохочень також призи, кількість і вагомість яких залежить від ситуації на час фіналу зі спонсорами, партнерами і т.д. В минулі роки це були комп’ютери, музичні центри, електор гітара, бас гітара, тощо.
7. Проект «Пісні, народженні серцем»:
У рамках даної акції буде проводитися прослуховування виконавців «Пісень, народжених серцем» проекту «BORZENKO і К». Для участі у проекті співаки повинні прослухати на сторінці https://vk.com/audios26740034 (Пісні також можна послухати тут - http://www.neizvestniy-geniy.ru/cat/literature/proza/1085439.html?author ) композиції, і якщо вони зачеплять вас на серце, напишіть організаторам, вкажіть, які саме пісні ви хотіли б виконувати. Організатори надішлють вам тексти і «мінуса» цих пісень. Результат своєї роботи ви можете записати на аудіо чи відео і надіслати організаторам, або прийти до них в офіс (де знаходиться також краща студія України) на попереднє прослуховування.
Кращі виконавці будуть запрошуватися на відбіркові тури проекту «Покажи талант світу» і виступлять окремо від офіційної конкурсної програми (можете окремо прийняти участь також і у ній), заспіваєте у музичному блоці програми «Пісні, народженні серцем».
З кращих виконавців за підсумками прослуховування на Хрещатику будуть формуватися склад учасників концертних турів по містах України. В анонсах і на афішах буде указуватися не лише проект «BORZENKO і К» і назва програми «Пісень, народжених серцем», а і прізвища виконавців, розміщуватися їх фото. Тобто, це не буде черговий клон «трусів, що співають», де прізвища і імена учасників зазвичай не афішуються, а все буде робитися для того, щоб популяризувати і розкручувати не лише проект, а і конкретно кожного виконавця.
8. Фінансові вимоги:
- Участь у проекті (виконання одного номеру) складає:
- Солісти – 150 грн. + 120 грн. за кожен наступний концертний номер
- Дуети – по 120 грн. з людини + 100 грн. за кожен наступний концертний номер з людини
- Тріо, квартети – по 100 грн. з людини. + 80 грн. за кожен наступний концертний номер з людини
- Для коллективу до 8 чоловік – по 80 грн. з людини + 60 грн. за кожен наступний концертний номер з людини
- Для коллективу більше 8 чоловік – по 60 грн. з людини + 40 грн. за кожен наступний концертний номер з людини
При ПОПЕРЕДНІЙ оплаті участь складає:
- Солісти – 120 грн. + 100 грн. за кожен наступний концертний номер
- Дуети – по 90 грн. з людини + 80 грн. за кожен наступний концертний номер з людини
- Тріо, квартети – по 70 грн. з людини. + 60 грн. за кожен наступний концертний номер з людини
- Для коллективу до 8 чоловік – по 60 грн. з людини + 50 грн. за кожен наступний концертний номер з людини
- Для коллективу більше 8 чоловік – по 50 грн. з людини + 30 грн. за кожен наступний концертний номер з людини
Кожен учасник може за бажанням виконувати два чи більше концертних номерів. Можна приймати участь у різних номінаціях. (Це підвищує шанси зайняти призові міста у різних номінаціях).
Оплата участі відбувається у день проведення фестивалю-конкурсу перед його початком під час реєстрації учасників. При великій кількості учасників нові заявки переносяться на наступний фестиваль конкурс
Щоб гарантовано попасти у перелік тих виконавців, хто буде приймати участь у кожному конкретному відбірковому турі учасникам бажано попередньо перераховувати кошти організаторам.
Вступні внески за участь та інші можливі пожертви в рамках проекту «Україна у нас єдина!» можна перераховувати (за написом у графі «Призначення платежу»: «Благодійна пожертва від П.І.Б.»
Благодійний фонд «Прем’єра століття» р/р 26004106507001 ПАТ «Банк Національний кредит» ХВ №2 МФО 320702, код ЄДРПОУ 26284561
Якщо такий переказ для вас буде занадто складним, просто порахуйте кошти на карточку Приватбанку - 5168 7423 4692 9239 Борзенко Григорій Григорович. (І в той же день напишіть, а краще подзвоніть, організатору, щоб він знав, від кого платіж. Збережіть чек про оплату!!!)
Для «Гостей проекту» і учасників програми «Пісні, народженні серцем» проекту «BORZENKO і К» участь - безкоштовна.
По усіх питаннях дзвоніть організаторам. 066-254-93-86, 097-305-39-55, 063-443-88-94
- Оплата за відеозапис одного концертного номеру складає:
- 100 грн. (При попередній оплаті – 80 грн.)
Оплата відеозапису не є обов’язковою. Але відеозаписи тих, хто його замовить, будуть розміщені на Ютубі, що буде сприяти популяризації виконавця. Для тих, кількість переглядів яких буде найбільшою, організаторами передбачені окремі заохочення, (в т.ч. і запрошення на у фіналі), про які буде повідомлено додатково.
9. Заявки на участь, оргкомітет:
Для участі у фестивалі-конкурсі соліст (чи колектив) надає заявку:
ЗАЯВКА-АНКЕТА:
1. Прізвище і ім’я виконавця/назва колективу:
2. Місто яке представляє:
3. Вік виконавця:
4. Телефон мобільний:
5. Посилання на сторінку «В Контакті»:
6. Електронна адреса:
7. Вказати, у яких номінаціях буде брати участь (якщо у кількох, то вказати/виділити у яких) -
8. Назва пісні (якщо декілька, то всіх):
9. На яку дату хочете забронювати свій виступ: 7 лютого, 21 лютого, 7 березня, 21 березня, 4 квітня, 18 квітня 2015 р
10. Посилання в інтернеті на аудіо чи відео вашого виступу:
11. Технічні умови: якщо потрібно ще щось, окрім одного радіо мікрофона, вкажіть:
12. Повне П.І.Б. художнього керівника чи викладача, (якщо він є), вказати повну назву ДМШ або вокальної студії (це дані для «ПОДЯКИ» керівнику):
Проїзд, проживання, харчування учасників та осіб, що їх супроводжують, здійснюються за власний рахунок, або рахунок організації чи установи, що їх відряджає.
ОРГКОМІТЕТ, ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ:
- Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ, Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55, 063-443-88-94 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko Фейсбук: https://www.facebook.com/borzenko.g
Партнери фестивалю:
- Громадське об’єднання «Самопоміч»
- Благодійний фонд «Прем’єра століття»
- Аранжировки авторських пісень. «Студія дядьки SAMa». Е-mail: savenko.aleksandr@rambler.ru Тел. 099-725-45-35
- Банк Національний Кредит
- Київська відео-фото-студія Ігоря Свєтлого» Тел. 095-153-89-72, 063-148-93-49
- Лазурненська селищна рада
Приклад того, як організатори проводять відбіркові тури своїх проектів у приміщеннях і фінали на березі моря дивіться відео - http://www.youtube.com/watch?v=mIxqFbwrZPs
Дане «Положення» є офіційним запрошенням на участь у проекті.