чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Проект «BORZENKO і К». і програма «Пісні, народженні серцем»

14.11.14 | kach | vk.com
Проект «BORZENKO і К». і програма «Пісні, народженні серцем»
У рамках проекту «Покажи талант світу», що провадитиметься щосуботи о 12-00 у Києві на Хрещатику 21, буде проводитися прослуховування виконавців «Пісень, народжених серцем» проекту «BORZENKO і К». Для участі у проекті співаки повинні прослухати на сторінці https://vk.com/audios26740034 (Пісні також можна послухати тут - http://www.neizvestniy-geniy.ru/personal_works/#tMenu ) композиції, і якщо вони зачеплять вас на серце, напишіть організаторам, вкажіть, які саме пісні ви хотіли б виконувати. Організатори надішлють вам тексти і «мінуса» цих пісень. Результат своєї роботи ви можете записати на аудіо чи відео і надіслати організаторам, або прийти до них в офіс (де знаходиться також краща студія України) на попереднє прослуховування.
Кращі виконавці будуть запрошуватися на відбіркові тури проекту «Покажи талант світу» і виступлять окремо від офіційної конкурсної програми (можете окремо прийняти участь також і у ній), заспіваєте у музичному блоці програми «Пісні, народженні серцем».
З кращих виконавців за підсумками прослуховування на Хрещатику будуть формуватися склад учасників концертних турів по містах України. В анонсах і на афішах буде указуватися не лише проект «BORZENKO і К» і назва програми «Пісень, народжених серцем», а і прізвища виконавців, розміщуватися їх фото. Тобто, це не буде черговий клон «трусів, що співають», де прізвища і імена учасників зазвичай не афішуються, а все буде робитися для того, щоб популяризувати і розкручувати не лише проект, а і конкретно кожного виконавця.
Умови участі у проекті «Покажи талант світу», визначення переможців та інформація по проекту - ВКонтакті - https://vk.com/club79000342 або на сторінці http://musicsclub.com/chtivo/news/1414761638
- Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ, Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko Фейсбук: https://www.facebook.com/borzenko.g України, 01054 м. Київ, вул. Вадима Гетьмана 1-в, станція метро «Шулявська».
Як знайти офіс (карта) - http://antvan.com.ua/kontakty/