чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

’ВВ’ запустили веб-акцію на підтримку армії

26.11.14 | admin
Олег Скрипка та «Воплі Відоплясова» ініціювали кампанію «Підтримуй українських солдат» зі збору коштів для захисників Вітчизни. Кампанія проводиться на веб-платформі Pricelessly – нового проекту, призначеного для спільного фінансування громадських проектів, що реалізується разом з відомими людьми.

Зробивши свій грошовий внесок, меломани зможуть отримати раритетні речі (справжні артефакти!) з кліпів «ВВ», диск або квиток на концерт та можливість потрапити на бекстейдж і познайомитись з Олегом та його командою - побачити на власні очі, як створюється концерт.

Мета кампанії - зібрати кошти на екипірування українських солдат. Конкретно - для 9-ого полку оперативного призначення Національної гвардії України на базі полку спеціального призначення внутрішніх військ МВС України. Це солдати, які постійно знаходяться на передовій в гарячих точках України.

«Зараз солдат цього полку забезпечено на 20%, - розповідає Олег Скрипка». - Його бійці фізично та психологічно готові відстоювати свою країну, навіть ціною власного життя. Саме сюди, в 9-ий полк, переводяться офіцери найвищої категорії з усієї країни, готові до участі в найскладніших бойових операціях. Тут проходять спеціальну підготовку сотні мобілізованих бійців. Полк став осередком патріотизму, що об’єднав в одному місці досвід та навики професійних військових та бойовий дух добровольців».

«Вони – наша надія, наш захист, - продовжує музикант. - Однак сьогодні вони самі потребують підтримки та забезпечення. Для участі у бойових діях військовим не вистачає найнеобхіднішого: індивідуального спорядження, оптичних дальномірів, приладів нічного бачення, тепловізорів; надійного обмундирування - бронежилетів, касок, якісного взуття. Наметам, спальним мішкам, біноклям, вогнегасникам та медикаментам солдати теж будуть раді!».

Наразі для меломанів доступні лоти «Рок-зірка» (2500 грн, унікальний артефакт з кліпів «ВВ»); «Супер-фан» (500 грн, квиток на концерт Джаз-кабаре Олега Скрипки в Вашому місті; «Козак» (250 гр,; альбом від Олега Скрипки з автографом); «Мрійник» (150 грн, квиток до зимової «Країни Мрій Різдвяної») та «Небайдужий» (50 грн, мейл від Олега з подякою).