чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Настя Приходько відмовилась від російських нагород

03.12.14 | admin
1 грудня у Києві відбулася презентація відеокліпу Анастасії Приходько на пісню «Герої не вмирають», присвяченого українським воїнам і добровольцям, захисникам рідної країни. Слова до пісні створив Ігор Шавров, музику написав Нікіта Рубченко – автор популярної рок-версії Гімну України, що підірвала Інтернет на початку року.

Записавши композицію, музиканти вирішили відзняти на неї відео, щоб навіки зберегти пам’ять про героїв і через відеокліп достукатися до серця кожного громадянина України. Режисером відеороботи виступив Антон Шатохін.

«Протягом тривалого часу Україна потребувала справжніх героїв, - цитує співачку MyRadio. - Так, звісно, у нас були герої минулого, були досить визначні історичні постаті та відомі, видатні особистості з яких усі намагалися брати приклад. Але сучасних нам усім героїв фактично не було. Та ось так, ніби-то раптом, героїзм відродився як птах Фенікс з попелу. Герої вселяють в нас усіх віру і дарують нам надію. І так боляче кожному українцю, коли герої йдуть... Але у нас є розуміння, що справжні герої не вмирають, а просто йдуть на кудись небо, щоб у важкі для України часи повернутися до нас знову...».

На презентації кліпу Анастасія засудила артистів, які їздили до Росії за «Золотими грамофонами», і виставила на аукціон свої російські нагороди - «золоті тарілки», отримані свого часу від «Муз ТВ» та «Фабрики зірок».

«Я відмовилась від всіх російських нагород, - сказала Приходько, яка цього року їздила в зону АТО, щоб виступили перед бійцями і підтримати їх моральний дух. – Якщо в когось ще були якісь сумніви, тепер їх більш не буде. Хочу, щоб ці нагороди принесли користь. Допомогли нашим бійцям-солдатам та добровольцям. А вата хай говорить що хоче. Для мене головне, щоб наші герої повернулись додому… Слава Україні!».

Нагадаємо, нещодавно свої російські нагороди виставив на аукціон іще один відомий український гурт – «Бумбокс».