чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Руслана і Тоня Матвієнко вирушили на Схід

05.12.14 | admin
Стартувала четверта фаза концертного туру «Підтримаємо своїх», в рамках якого відомі українські музиканти вирушають на Схід, щоб своїми виступами підтримати дух захисників Вітчизни та мирних мешканців і привітати військових із Днем Збройних Сил.

Цього разу команда туру разом із Анастасією Приходько, Тонею Матвієнко, Русланою та гуртом Ray Band відвідають міста Сватове та Сєвєродонецьк. Саме у цих містах артисти виступлять для військових, а також заїдуть на блокпости, аби поспілкуватись та підтримати бійців, які стоять на варті.

«Ми розпочали четверту фазу туру з міста Біла Церква, потім була Коломия, - розповідає Віталій Пастух, музичний продюсер туру «Підтримаємо своїх». - 26 грудня плануємо концерт у Хмельницькому - це все збір коштів на теплі речі воїнам. А сьогодні (4 грудня) ми їдемо привітати наших героїв з днем Збройних Сил України. Незважаючи на великий брак коштів та ресурсів, ми їм обіцяли, і ми їдемо!».

Нагадаємо, День Збройних Сил України був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Це свято відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Що стосується туру «Підтримаємо своїх», то його було зорганізовано влітку 2014 року з метою підтримки бойового духу українських воїнів та мирних мешканців Сходу.

На початку липня в рамках туру були організовані концерти у військових гарнізонах Гончарівське, Десна, в місті Ізюм та в польовому таборі Нацгвардії. Під час другої фази туру концерти відбулись в Одесі (25 липня), Миколаєві (26 липня), Херсоні (27 липня), Маріуполі (28 липня), Дніпропетровську (29, 30 липня). Виступи в цих містах пройшли у військових частинах, аеропортах, шпиталях, будинках офіцерів, на полігонах та центральних площах міст.

У третій фазі учасники туру «Підтримаємо своїх» дали концерти для мирних мешканців міст Сватове, Кремінна, Сєвєродонецьк. А також виступили у Слов’янську для 95 аеромобільної бригади, у Краматорську в головному штабі АТО та в харківському військовому шпиталі. Загалом учасники туру збирали більше ніж 250 тисяч гривень гроші, які було направлено на потреби 72-ї білоцерківської бригади.

Протягом туру «Підтримаємо своїх» встигли дати 17 концертів. До туру долучились такі артиcти, як Марія Бурмака, Руслана, Злата Огнєвич, Мед Хедс, Ярмак, Анастасія Приходько, Марія Яремчук, Володимир Ткаченко, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Павло Табаков, Юлія Лорд, Дмитро Оскін, Геннадій Попенко, гурти Тарута, Куку Шанель, Ray Band, Без Обмежень та Пара Нормальних.