чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Новий проект для рок гуртів у Києві ПО СУБОТАХ!!!

10.12.14 | kach | vk.com
Новий проект для рок гуртів у Києві ПО СУБОТАХ!!!
Перед тим, як презентувати новий рок-проект, хочеться сказати кілька слів про той, що уже проходить, і який і надихнув організаторів на нову задумку. Тож, у неділю 7 грудня у кращому байк-рок-клубі Украйни «Роут66» відбувся черговий відбірко вий тур рок-фестивалю «Чиста планета». ФОТО-звіт - https://vk.com/event81165239
Оскільки новий проект буде проходити у цьому ж клубі, і проводити його будуть ці ж організатори, для тих, хто вперше прийме участь, важливо прочитати відгуки про звітне дійство самих музикантів. Адже організатори себе лаяти не будуть, а рокери скажуть чесно, як воно є. Тож прочитайте, як відгукнулися рокери про цей тур:
«От группы WILT и от меня лично - хочу сказать огромное спасибо за приглашение и возможность выступить - отличный концерт получился! Вы дали возможность выступить :))) Очень уютно и качественно!»
«Добрый день, Григорий. Я из харьковского рок-коллектива «Друге Життя», выступавшего вчера в «Route66». Во-первых, от всех участников группы, благодарю Вас за прекрасную возможность заявить о себе в столице нашего государства. Это был новый и очень ценный опыт. Мы впервые приезжали с программой в Киев, и, считаем, что общими усилиями вечер удался. Короче говоря: спасибо, было круто!
Отдельная благодарность звукачу – к звуку вопросов практически не было – сработано проффесионально.»
Що до нового проекту, то він носить назву «Покажи талант світу» і вже набув великої популярності серед естрадних виконавців, представників усіх жанрів. Окрім року. Тож, є пропозиція проводити цей проект і для рок-гурів, і виділити дня них третю суботу кожного місяця: 17 січня, 21 лютого, 21 березня, 18 квітня 2015 р
До цього часу органів затори проводили свої проекти по четвергах і неділях, і гурти з інших областей бажали, що для поїздок їм була б вигідніша субота. Тож ось вам самий кращий день неділі для проекту! Щоправда, час початку для року незвично ранній – саун чек з 12-00, початок концерту в 14-00. Але такий режим дуже подобається усім іншим виконавцям. Адже усі поїзди з областей приходять у столицю вранці і відбувають увечері. Тож, вигідно виступити в один день зекномивши на проживанні у готелі.
Увага! Фестиваль «Покажи талант світу» (за настанням тепла він постійно буде проходити на Хрещатику та інших відкритих людних майданчиках столиці) відбувається в рамках Соціально-благодійного проекту «Україна у нас єдина!» Всі кошти перераховуються на рахунок Благодійного фонду з подальшим використанням на цілі проекту. Всі учасники за виконання одного номеру переховують 150 грн. (при попередній оплаті 100 грн.). Ця ж плата залишається і для рок-музикантів, з тією різницею, що це буде оплата півгодинного виступу кожного колективу.
Переможці кожного відбіркового туру цього проекту (фінал відбудеться влітку на березі моря) також визначаються шляхом пожертв. Перед сценою будуть установлені імпровізовані урни для голосування, з написом на кожній назви гурту. Два колективи, що набрали найбільшу кількість пожертв, отримують «Запрошення» на участь у літньому фіналі.
Вхід вільний! Ураховуючи, що байкарський клубу «Роут66» полюбляють байкери, інші відвідувачі, є сподівання, що глядачів буде досить немало і в цей незвичний для рок-музики денний час.
Тож чекаємо заявки на участь: Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ,Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko
Що до звітнього відбіркового туру «Чистої планети» то обсь вони:
- Slash Razboy Канєв, Черкаська обл. – 523 грн.
- Магнитное поле Чутово – 200 грн.
- Друге Життя Харків – 88 грн.
- WILT Кременчуг
- Try To Fly Київ
Загальна сума 811 грн. перерахована на рахунок Благодійного фонду.
Благодійні внески можна перераховувати: Благодійний фонд «Прем’єра століття» р/р 26004106507001 ПАТ «Банк Національний кредит» ХВ №2 МФО 320702, код ЄДРПОУ 26284561
Байк-Rock&Roll-клуб «Route66», Київ, проспект Академіка Глушкова 11 станція метро «Іпподром» Сайт клубу: http://route66.com.ua/
Прошу звернути увагу, що відгуки від учасників схвальні, але ж захід проходив у Малій залі, де і місця менше, і звук набагато слабкіший. Зазвичай усі ці проекти проходять у Великій залі, де все набагато крутіше. Тож, не баріться з заявками на участь! Дуже прошу, щоб не було докорів що до грошових внесків. Прошу зрозуміти, що це благодійний проект, і куди краще, коли зібрані кошти сприяють не лише соціальним, у наш час таким злободенним, проектам, а і творчості. Це краще, ніж просто ходять волонтери з урнами збирають пожертви і більш нічого.