чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

ОЕ зібрали кошти для госпіталю

22.12.14 | admin
Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук допоміг зібрати кошти на потреби військового госпіталю в Запоріжжі. Благодійна акція-концерт музиканта «Вночі», що відбулася 19 грудня в столичному театрі ім. Івана Франка, зібрала майже 10 мільйонів гривень.

Як повідомляється на сайті ОЕ, це як прямі фінансові внески за квитки (близько 8 млн. грн), так і предметна допомога.

Всі зібрані кошти підуть на оновлення та повне облаштування операційних залів Запорізького госпіталю та придбання реанімобілів.

Два спеціалізовані автомобілі швидкої медичної допомоги (обладнані додатково) - моделі на базі Peugeot Boxer клас «С» та клас «В» - вже до початку концерту перед входом до театру ім. Івана Франка змогли побачити усі, хто долучився до акції. Автомобілі надані партнером акції - компанією «ВіДі Груп». Один з них компанія передала від себе безкоштовно, інший було куплено за рахунок коштів з концерту.

Нагадаємо, «Вночі» є сольною програмою Святослава Вакарчука. Презентована вона була три роки тому на сцені того ж театра Франка. Повернутися до цього проекту музиканта змусило бажання допомогти зберегти життя пораненим українським воякам – проте й не тільки.

«Безумовно, з кожного концерту ОЕ ми так чи інакше передаємо гроші на благодійність, - розказав Святослав перед концертом. - Ось вже півроку ми постійно займаємося тими речами, які є актуальними, як наприклад, закупівля ліків, медичних засобів, які наразі життєво необхідні, а нещодавно наша команда привезла з Німеччини спеціальні ліжка для Харківського госпіталю».

«Проте ми б воліли також займатися тим, що працюватиме на майбутнє і довгі роки служитиме людям – допомогти лікарням, облаштовуючи їх сучасним обладнанням, комплектуючи такими вкрай необхідними реанімобілями тощо, - продовжує музикант. - Врешті, хтось і це повинен робити, адже колись настане день й закінчиться війна».

Концерт у Києві 19 грудня пройшов за участю Національного камерного ансамблю «Киевские Солисты», а також джазових музикантів Олексія Морозова, Олексія Саранчина, Богдана Гуменюка, Сергія Охримчука, Олександра Береговського та В’ячеслаав Крученицького.

Навесні 2015-го року очікуються ще кілька виступів Вакарчука з програмою «Вночі» по різним містам України. Слідкуйте за розкладом на сайті «Океана Ельзи».