чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

’Крихітка’ виклала ’Донора’ в мережу

26.12.14 | admin
Каша Сальцова та «Крихітка» зробили різдвяний подарунок прихильникам, поклавши їм під ялинку повну версію «Донора» - новий міні-альбом, який розповсюджувався за принципом CrowdREfunding протягом усього року.

Це вигаданий самою «Крихіткою» термін, що передбачає відшкодовування слухачами витрачених музикантами коштів на запис музики за умови її подальшого вільного отримання. Час від часу, набираючи певну суму, музиканти викладали у вільний доступ черговий трек із «Донора».

За підсумками року із потрібних 36 тисяч гривень меломани відшкодували «Крихітці» 11 140 тисяч – проте музиканти вважають свою акцію вдалою, зважаючи на складні обставини в країні. Тому вирішили віддячити прихильникам, виклавши повний зміст «Донора» в мережу.

«Друзі, наш експеримент по легальному, але вільному розповсюдженню музики, який ми назвали CrowdREfunding, припав на важкий і цікавий для країни час. Час покласти його під ялинку, - пише на сайті гурту його лідерка Каша Сальцова. - Ми дякуємо всім відповідальним слухачам, що готові платити за музику артистам і авторам напряму, оминаючи непрозорі схеми організацій колективного управління, корупцію та посередників».

«Ми отримали від вас 11 140грн з 36 000, які ми витратили на створення "Донора", і це прекрасна тенденція, - продовжує співачка. - В Україні з’являється відповідальний слухач, готовий підтримувати артиста не лише лайками і квитками. Ми вдячні вам за довіру і вивантажуємо всі треки цього танцювального макси-сингла. Дякуємо. Ми є культурними донорами одне одного».

Якщо захочете подякувати і допомогти музикантам відшкодувати решту - будь яку суму можна переказати, за допомогою української банківської картки і СМС на український номер. Лінк вдячності.

Трек-лист «Донора»:

1. Донор/Викресли із друзів
2. Пульт
3. Все, що тобі потрібно
4. Хлопчик для серцебиття
5. Пульт (radio edit).
Бонус: Може бути.