чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Відбірковий тур рок-феста «ЧИСТА ПЛАНЕТА» вийшов запеклою рок-дуелью

08.01.15 | kach | vk.com
Пройшовши в рамках соціально благодійного проекту «Україна у нас єдина!» відбірковий тур рок-фестивалю «ЧИСТА ПЛАНЕТА» вийшов запеклою рок-дуелью і показав, що глядачі та учасники проекту мають не байдужі серця і щиро переймаються питанням єдності нашої країни.
ФОТО звіт - https://vk.com/event84433092
На перший погляд відбірковий тур рок-фестивалю пройшов у форматі, у якому він існує вже багато років. Кращий учасник відбору отримував путівку у фінал, другий призер у напівфінал фестивалю, який ось вже багато років поспіль з успіхом проходить у розпал курортного сезону на Чорноморському узбережжі Херсонщини. Різниця полягла в тому, що, проходячи в рамках соціально-благодійного проекту, виявлення переможців відбірковго туру відбувалося таким чином, щоб залучити кошти для благодійної справи. Перед сценою стояли імпровізовані урни для голосування, на кожній з яких був напис з назвою гурту-конкурсанта. Глядачі опускали грошові пожертви у кошик того колективу, який ім. більш сподобався. Головне, що усі ці кошти перераховані на рахунок благодійного фонду з подальшим використанням на реалізацію указаного соціального-благодійного проекту, але і той факт, що ці кошти збираються не шляхом простого ходінням с урною для пожертв по вагоном метро (як це часто роблять інші), а також і сприяє розвитку музики, викликає подвійну повагу.
Гурти «Ф.Л.Ю.Ї.Д.и», «Бітковський Бенд» (переможець туру) і «Gara’s Glitch» у підсумку загалом назбирали пожертв на суму 2139 грн, що перераховані на рахунок Благодійного фонду «Прем’єра століття» р/р 26004106507001 ПАТ «Банк Національний кредит» ХВ №2 МФО 320702, код ЄДРПОУ 26284561.
Дуже важливо, що було багато глядачів, що вони палко підтримували музикантів, що залі кращого байк-рок-клубу України «Роут66» була напрочуд дружна і тепла атмосфера. Не менш важливо і те, що у числі інших звучали і патріотичні пісні, що лунали заклики єдності нашої країни, що усі щиро аплодували бійцю АТО, який наступного після концерту дня після короткої відпустки знову повертався до зони бойових дій. Що до організаторів підходили глядачі, казали, що ми самі за Криму і хочемо, щоб Крим і Україна були разом. Такі миттєвості дійства дуже важливі, заради того, щоб донести до громади такі патріотичні теми, і проводиться цей соціальний проект. А також популяризує рок-музику, що також важливо.
Запрошуємо рок-гурти (і інших виконавців) до участі у наступних турах і проектах організаторів. Усі вони відбудуться у приміщені цього чудового столичного клубу «Роут66» (у великій залі) у рамках соціально-благодійного проекту «Україна у нас єина!»:.
17 січня, субота, 14-00, Вхід вільний, Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ПОКАЖИ ТАЛАНТ СВІТУ», Вікові категорії – всі! Номінації - всі.
1 лютого, «ЧИСТА ПЛАНЕТА» 4-й відібірковий тур, Рок-гурти: Колеса Ноги і Підкови Бориспіль, Ін Тим Київ. Гість проекту: Манiфестъ, м.Вольногорськ
7 лютого, (субота), В рамках социально-благотворительного проекта «Украина у нас единая!», Рок-гурт «ТРАНС-ФОРМЕР» Полтава, з презентацією альбому «Останній кордон», за участю рок-гуртів: «Дюковский Сад» Одеса, «Сухий острів» Дніпропетровськ. ТВ-зйомка, радіо-інтерв’ю, преса.
Заявки на участь: Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ,Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55, 063-443-88-94 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko Фейсбук: https://www.facebook.com/borzenko.g