чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Вакарчук запускає новий благодійний проект

16.01.15 | admin
Фронтмен «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук допоможе родичам загиблих під Волновахою. Про це музикант повідомив у своєму Твіттері. За словами Вакарчука, це буде щомісячна сума, що буде виплачуватися протягом року.

Розмір суми не конкретизується; проте Святослав сподівається, що ця його ініціатива стане початком великого благодійного проекту, що згуртує навколо себе всіх небайдужих до чужого горя.

«Прийняв рішення надати грошову допомогу сім’ям загиблих в автобусі під Волновахою. Мій внесок може стати лише першим кроком великого благодійного проекту, мета якого підтримати сім’ї загиблих під час АТО: як мирних жителів, так і воїнів, які захищали Україну. Сподіваємось, що вся країна підтримає його. Будьмо разом!» - зокрема, написав музикант.

Ініціатива проводиться за підтримки команди «Люди Майбутнього».

Нагадаємо, в результаті розстрілу маршрутного автобуса під Волновахою 13 січня загинули 12 та поранено 18-х мирних жителів.

В грудні 2014-го Святослав Вакарчук відіграв благодійний концерт в рамках свого сольного проекту «Вночі», на пожертви з якого було придбано два реанімобілі для Запорізького гостіпалю. Це декілька таких концертів відбудуться в різних містах України протягом року.