чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Пісня ’Океана Ельзи’ прозвучить у фільмі про війну

21.01.15 | admin
Святослав Вакарчук та «Океан Ельзи» стали головними ньюсмейкерами в українському шоу-бізнесі на початку нового року. Не встигли прихильники гурту відсвяткувати приємну новину про вихід на екрани першого концертного фільму команди «OE.20 Live in Kyiv», як музиканти зробили ще кілька анонсів.

Як стало відомо, одна з популярних пісень колективу – «Обійми мене» - прозвучить в новому фільмі «Незламна» – одному з найочікуваніших українських стрічок 2015-го року.

«Незламна» – українсько-російський історико-драматичний та біографічний фільм, в основу сюжету якого покладений життєвий шлях жінки-снайпера Людмили Павличенко. Події картини розвертаються в період Другої світової війни. Режисером фільму став Сергій Мокрицький, головну героїню зіграла Юлія Пересільд.

Вихід фільму в прокат очікується в квітні 2015 року.

Також анонсований графік концертів Святослава Вакарчука в рамках сольного проекту «Вночі». В цілому заплановані сім концертів, які відбудуться протягом березня в найбільших містах України – Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Києві, Львові та Одесі. При цьому в столиці музікант відіграє відразу два концерти – 17 та 18 березня.

Попереднє шоу в київському театрі ім. Івана Франка в грудні минулого року проводилося з метою збору коштів на потреби Запорізького госпіталю і акумулювало кошти в розмірі 10 мільйонів гривень на придбання необхідного обладнання.

І наостанок – стала відома дата виходу на екрани кіноверсії вищезгаданого шоу «Океана Ельзи» в Києві в рамках ювілейного туру на честь 20-річчя гурту. Стрічка «OE.20 Live in Kyiv» вийде в широкий прокат 26 лютого 2015-го.

Графік туру Святослава Вакарчука «Вночі-2015»:
9 березня – Харків, Харківський національний академічний театр опери і балету імені М.В. Лисенка
11 березня – Дніпропетровськ, Державний театр опери та балету
12 березня – Запоріжжя, Палац культури «Дніпроспецсталь»
17-18 березня – Київ, Палац «Україна»
24 березня – Львів, Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
31 березня – Одеса, Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного.