чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

«ЧИСТА ПЛАНЕТА»: у фіналі влітку на березі моря виступлять також кияни і бориспільці

02.02.15 | kach | vk.com
«ЧИСТА ПЛАНЕТА»: у фіналі влітку на березі моря виступлять також кияни і бориспільці
ФОТО звіт – https://vk.com/event84517888
Цей відбіковий тур особливий ще і тому, що відбувся якраз після того, як організатор проекту повернувся з курорту Лазурне, де узгодив з керівництвом курорту дати і місце проведення фіналів своїх фестивалів. Тож запрошуємо рокерів, байкарів, музикантів і глядачів приїздити у розпал курортного сезону (липень-серпень) на Чорноморське узбережжя Херсонщини відпочити на морі і потусуватися на фестивалях.
Приємно, що під час концерту до організатора підходили музиканти і глядачі, висловлюючи захоплення, що такий рівний склад учасників і і що рівень усіх надзвичайно високий. Дійсно, виступи усіх колективів слухалися на одному диханні, і із зали чулися вигуки «Обалденно!»
Оскільки тур проходив у рамках соціально благодійного проекту «Україна у нас єдина!» то і переможці визначалися відповідним чином. Перед сценою стояли імпровізовані скриньки для пожертв, з написом на кожній назви кожного гурту-конкурсанта. Хто набирав найбільшу суму пожертв, той і займав відповідно вище місце у своєрідній «Турнірній таблиці» відбіркового туру:
1 - Долоні Київ – 413 грн. (путівка у фінал)
2. - Колеса Ноги і Підкови Бориспіль - 198 грн. (путівка у напівфінал)
- Манiфестъ Вольногорськ – 44 грн.
- Ін Тим Київ – 30 грн.
Усю загальну суму у розмірі 579 грн. (такою вона фактично виявилася після «допомоги» у підрахунках грошей представників гуртів) перехована на рахунок Благодійного фонду «Прем’єра століття» р/р 26004106507001 ПАТ «Банк Національний кредит» ХВ №2 МФО 320702, код ЄДРПОУ 26284561, з подальшим направленням коштів на реалізацію соціально благодійного проекту «Україна у нас єдина!»
Запрошуємо рок-гурти (і інших виконавців) до участі у наступних турах і проектах організаторів. Усі вони відбудуться у приміщені цього чудового столичного байк-рок-клубу «Роут66» (у великій залі) у рамках соціально-благодійного проекту «Україна у нас єдина!»:
7 февраля, (суббота) –
Рок-группа «ТРАНС-ФОРМЕР» Полтава, с презентацией альбома «Останній кордон»
При участии рок-группы:
«Лен Моранж» (Царське Село) Киев
Начало 14-00 Вход – 30 грн.
ТВ-съемка, радио интервью, пресса.
1 марта (воскресенье)
«ЧИСТАЯ ПЛАНЕТА» 6-й отборочный тур
- Asspirin. Минск
- Планета Титанов Киев
- 40 Эридана Тростянец, Сумская обл
Запрошуються рок-гурти на цей тур!!!
Начало 19-00 Вход – 30 грн.
фест «ЧИСТАЯ ПЛАНЕТА»: лучше один раз увидеть -
http://www.youtube.com/watch?v=ByJo-9AOods&feature=youtu.be
Страница проекта - http://vk.com/club47382329
Оргкомітет, Заявки на участь:
- Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ,Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55, 063-443-88-94 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko Фейсбук: https://www.facebook.com/borzenko.g