чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Колеги Скрябіна готують концерт-трибют

09.02.15 | admin
Концерт гурту «Скрябін», що мав відбутися 27 лютого в столичному клубі Atlas, не скасовується через трагічну загибель Кузьми, а переноситься на іншу дату та інший майданчик – 21 березня в Палац Спорту. Всі придбані раніше квитки будуть дійсні.

Після смерті музиканта 2 лютого в соцмережах почав поширюватися заклик друзів та колег Кузьми зібратися і зіграти благодійний концерт на його честь. Ініціативу підтримали інші учасники і менеджмент «Скрябіна» і наразі відомо про підготовку масштабного концерту-присвяти.

«Кузьма завжди казав, що коли тобі важко, треба збиратися разом і підтримувати один одного. Хочеться притулитися до когось рідного, щоб не бути самому в такий час. Тому тільки разом з вами, ми зможемо зробити цей концерт незабутнім та допомогти сім’ї Андрія!» - значиться на офіційній сторінці гурта на Facebook.

Там же повідомляється, що музикантами групи Скрябін, які були надійним тилом Кузьми впродовж багатьох років, виступлять колеги Андрія по сцені, - проте, поки вирішуються організаційні питання, остаточний список груп та музикантів не оголошується. Квитки концерту в Палаці Спорту надійдуть у продаж цього тижня.

Нагадаємо, Андрій «Кузьма» Кузьменко загинув в автотрощі поблизу селища Лозувате Криворізького району Дніпропетровської області, коли повертався зі свого концерту в Кривому Розі. Позашляховик музиканта зіштовхнувся з молоковозом, від отриманих травм Кузьма помер на місці. Йому було 46 років.