чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

’Океан Ельзи’ виступив в паризькій ’Олімпії’

10.04.15 | admin
Триває ювілейний тур «Океана Ельзи» країнами Західної Європи. Поки у Києві проходить традиційна «Французька весна», наші співвітчизники знайомлять французів із українською культурою – зокрема, сучасною музичною.

5 квітня Святослав Вакарчук і Ко відіграли історичний концерт в паризькій «Олімпії» - славетній залі, що бачила виступи Едіт Піаф, Марлен Дітрих, Даліди, Іва Монтана, Шарля Азнавура та ін. «Океану Ельзи» першими з українських виконавців дісталася честь виступити на цій легендарній сцені.

Концерт «Океанів» проходив із аншлагом: за шоу спостерігали більш ніж 1800 глядачів, серед яких були не тільки українські діаспоряни, але й чимало французів.

Свій виступ музиканти почали з дебютного хіта «Там де нас нема» і впродовж двох годин відіграли ще більше 20 пісень – серед них «Той день», «Майже весна», «Стріляй», «Стіна», «На небі» та ін. Вакарчуку і його колегам довелося тричі виходити на біс, щоби виконати «Така як ти», «Без бою» та «Я так хочу», а потім «Друга» і «Обійми».

Своїм виступом «Океан Ельзи» відкрили у Франції фестиваль «Україна – вільна сцена», що триватиме впродовж місяця.

Самі ж музиканти продовжують турне «Океан Ельзи – 20 років разом!». З початку року команда вже відіграла серію концертів за океаном – в Сполучених Штатах Америки, а наразі концертує Старим Світом. У розкладі – концерти в Лісабоні, Мюнхені, Тель-Авіві, Дюссельдорфі, Відні, Мілані та Празі.

Наприкінці квітня «ОЕ» відвідають Білорусь, після чого зроблять кількамісячну перерву для роботи над новим альбомом, який планують видати наступного року.

Сет-лист концерту «Океана Ельзи» в «Олімпії»:

1. Там де нас нема
2. Коли тобі важко
3. Ти собі сама
4. Етюд
5. Randez Vouz
6. Майже весна
7. Стріляй
8. Незалежність
9. Лелеки
10. Відчуваю
11. Фіалки
12. Вище неба (акустика)
13. Квітка
14. Стіна
15. Той день
16. На небі
17. 911
18. Зелені очі
------
19. Така як ти
20. Без бою
21. Я так хочу
------
22. Друг
------
23. Обійми.