чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

’Океан Ельзи’ презентував нову пісню

27.04.15 | admin
Гурт «Океан Ельзи» презентував нову пісню «Не твоя війна». Прем’єра композиції відбулася 26 квітня в ефірі TCН і згодом в Інтернеті.

За словами автора пісні Святослава Вакарчука, головна ідея пісні полягає у впевненості в тому, що нам, українцям, протягом багатьох століть нав’язували ззовні чиїсь думки, дії і навіть війни – і нині врешті настав час брати відповідальність та ініціативу на себе.

«Головна битва – всередині кожного з нас, всередині нашого суспільства. Адже «твоя війна» - це боротьба з власними комплексами, страхами щось змінити, вплинути на те, що відбувається навколо тебе, не звинивачувати «десь і когось», а брати ситуацію в свої руки. Це – надскладно, та без цього немає успішного майбутнього ні у людини, ні у суспільства, ні у країни», - наголошує Вакарчук.

Робота над піснею «Не твоя війна» почалася ще у жовтні минулого року. «Я написав приспів відразу, - розповідає музикант. - Сів за піаніно і все – більше не змінював ні слова: просто сів і почав грати. А далі я зрозумів, що емоційно виснажився, що не можу зараз нічого написати і потрібно просто чекати». Роботу над піснею було завершено в січні 2015-го року.

На пісню зняте відео, автором якого став британський режисер Говард Грінхол (Howard Greenhalgh). Він уже працював з «Океаном Ельзи» над кліпом «Обійми» з альбому «Земля».

Одним з головних елементів відео «Не твоя війна» є величезна монета з темною та світлою сторонами, що символізують сум та щастя. Цей образ виник з ідеї режисера зобразити суспільство, яке сторонньо спостерігає, в який же бік впаде монета, «пощастить-не пощастить» в черговий раз.

Робота над кліпом проходила в Києві наприкінці березня цього року. Участь у зйомках взяли близько 400 прихильників гурту, що відгукнулись на об’яву в інтернеті, - із Черкас, Львова, Білої Церкви, Миколаєва, Херсона і навіть Сімферополя.

Святослав Вакарчук не виключає, що пісня «Не твоя війна» може увійти до наступного альбому «Океана Ельзи», який група планує видати за рік. Нагадаємо, останнім студійним релізом команди є видана 2013-го року платівка «Земля».

В лютому цього року на екрани також вийшов концертний фільм «OE.20 Live in Kyiv» - кіно версія ювілейного шоу, що відбувся в Києву минулим літом.