чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Тоня і Ніна Матвієнко записали спільну пісню

13.05.15 | admin
Співачка Тоня Матвієнко відсвяткувала День матері, записавши дуетну композицію зі своєю матір’ю, легендарною виконавицею українських пісень Ніною Матвієнко. 10 травня трек «Роса» був викладений для прослуховування на SoundCloud.

Досі, крім спільних записів під проекти та концерти, артисткам ніяк не вдавалось записати якусь особливу пісню для обох. За словами Тоні, спільна робота для неї дуже важлива: колись так само Ніна Матвієнко записувала голос своєї мами на вінілові платівки, щоб зберігти пам’ять та народну пісню, яка і досі передається із покоління в покоління.

«Мамусь, Ви нещодавно мене дуже налякали! – пише співачка у зверненні до матері. - Коли я побачила автомобіль швидкої допомоги біля будинку, то час ніби зупинився, мої ноги мене не несли, я не могла швидко добігти до Вас! Дякувати Богові з Вами все гаразд, Вам не боляче, "руки та ноги цілі", а Ваша голівонька ясна, хоча трохи шрамів залишилось, але це мине...».

«Ви мені розповідали, що дуже хотіли записати спів своєї мами, моєї бабусі Антоніни. І хоча тоді були інші часи, але у Вас вийшло! І це така пам’ять на сьогоднішній день, що у мене народилося багато ідей і одна з них - записати наші з вами голоси разом. У мене була мелодія, у Вас - народна пісня. Ми записали це давно, прийшов час, щоб Ви почули, щоб всі почули, що з цього вийшло! І пообіцяйте мені, що більше нічого з Вами не трапиться! Не лякайте мене, будь ласка! Нам ще стільки треба заспівати разом!».

Користуючись нагодою, Тоня Матвієнко закликає усіх цінувати та берегти своїх батьків. «Вони у нас одні! Вони у нас найкращі!», - каже співачка.