чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Олег Скрипка продає авто, щоб купити ’Швидку’

22.05.15 | admin
Фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка виставив на продаж власний автомобіль, аби придбати за отримані кошти карету «швидкої допомоги» для воїнів в АТО. За думкою музиканта, допомога бійцям наразі є нагальною справою, і його Mazda CX-9 принесе набагато більше користі у вигляді грошового внеску для придбання необхідного медичного обладнання.

«Від хлопців з дніпропетровської 25-ї бригади десантників, з якими довгий час співпрацюємо і дружимо, почув термін «золота година». Він – ключовий у військовій медицині. Його суть глибока і проста. Повноцінна медична допомога впродовж першої «золотої» години рятує життя 90% поранених бійців. Натомість затримка у наданні допомоги лише на дві години стрімко, ледь не до 10%, вкорочує шанси пораненого вижити», — пише у своєму блозі на УП Скрипка.

«Українська армія, на жаль, значно відстає від світових стандартів захисту життя бійця. Нам часом бракує необхідного – засобів зупинення крові, індивідуальних аптечок. Зрештою, машин «швидкої», здатних оперативно вивезти пораненого з передової і водночас надати йому медичну допомогу. І це – причина страшних, невиправданих втрат серед наших військових», — пояснив своє рішення музикант.

«Мазда» Скрипки виставлена на продаж в одному із автосалонів Києва. Всіх, кого цікавить детальна інформація щодо технічних параметрів автомобіля, запрошують звертатись безпосередньо до салону.

«Виручені кошти підуть на купівлю карети «швидкої» для дніпропетровських героїв-десантників. Щиро вірю, ця «швидка» подарує безцінні «золоті години» кращим людям України. Хоча волів би, аби вона максимально швидко почала рятувати життя тільки мирних громадян», — підсумував музикант.