чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Вакарчук і Скрипка привітають ’Динамо’

27.05.15 | admin
30 травня на НСК «Олімпійський» у Києві відбудеться святковий концерт на честь нового чемпіона України – футбольного клуба «Динамо» (Київ). В концерті візьмуть участь найвідоміші виконавці та гурти - Святослав Вакарчук та гурт «Океан Ельзи», Олег Скрипка та «Воплі Відоплясова», Олександр Пономарьов, Злата Огнєвич, «Скай», Kozak System та інші.

Також у програмі вечора - привітання футболістів «Динамо», які в 1975 році завоювали Кубок Кубків УЄФА та Суперкубок УЄФА, та команди нинішнього скликання, що в сезоні 2014/15 стала чемпіоном України.

Як повідомляє клубний сайт «Динамо», квитки на святкове шоу надійшли у продаж до кас НСК «Олімпійський» та стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського 22 травня. Вартість квитків у 1-й фан-зоні 20 гривень, у 2-й фан-зоні та в секторах стадіону – 10 гривень. На кожного глядача чекають подарунки від ФК «Динамо».

Вхід для власників клубних абонементів на сезон 2014/15 рр. за абонементами. Всі кошти від продажу квитків будуть передані до Центру дитячої кардіології та кардіохірургії для придбання обладнання, що дозволить урятувати життя та здоров’я тисячам наших дітей.

Початок гала-шоу на НСК «Олімпійський» – о 20-00.