чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Фестивальна Херсонщина прийняла фінал Всеукраїнського фестивалю «Покажи талант світу-2015»

24.08.15 | kach | vk.com
1 серпня 2015 року на Чорноморському узбережжі Херсонщини у курортному селищі Лазурне при підтримці Управління культури Херсонської облдержадміністрації і Губернатора Херсонської області Андрія Путілова відбувся фінал популярного Всеукраїнського фестивалю талантів «Покажи талант світу», який проводиться у рамках проекту «Херсонщина фестивальна і туристична запрошує». Фестиваль свого роду унікальний, адже зазвичай фестивалі проходять у одному місті чи в області для того, щоб привернути увагу до свого краю, а у цьому проекті щолітні фінали у курортах і містах Херсонщини є логічним завершенням постійних (протягом осені-зими-весни) відбіркових турів, які організатори проводять не лише по районам Херсонщини, а і по інших областях України, а, головне, у Києві! На усіх відбіркових турах ведучі незмінно повторюють, що фестиваль проводиться під гаслом «Херсонщина фестивальна і туристична запрошує», що фінали незмінно будуть проходити на гостинній мальовничій Херсонщині, куди організатори щиро запрошують учасників і глядачів. Окрім цього засновники проекту розміщують на сцені перетяжки, які рекламують і популяризують Херсонський край, транслюють на великому екрані відеоролики (які самі ж відзняли і змонтували) «Херсонщина фестивальна», «Херсонщина туристична», «Народні ремесла Херсонщини», тощо. Завжди багато глядачів збирається на головній вулиці країни на Хрещатику, де організатори щосуботи у теплу пору року проводять відбори цього фестивалю, і глядачі завжди висловлюють захоплення тому, як ентузіасти з Херсона щиро люблять свій рідний край і роблять так багато для того, щоб популяризувати свою Малу Батьківщину.
Тож першого серпня 2015 року у Лазурному зібралися не лише фіналісти, а і численні глядачі, гості фестивалю і Лазурного, відпочивальники, члени журі на чолі з провідним голосом Київської національної опери Оленою Гончарук, популярні співаки, які демонстрували свою творчість у кінці концерту (поки журі підводило підсумки), серед яких можна виділити колишню херсонку, а нині киянку Галину Солодку, яка стала у столиці популярною співачкою, яку запрошують на виступи на Дні Міста на інші концерти у різні міста України.
Не пасли задніх у фіналі і херсонські виконавці. Один з відбіркових турів відбувся у травні у Херсоні на вулиці Суворова, де чарівний голос «херсонського Робертіно Лоретті» Ярослава Рогальського так вразив художника, який неподалік продавав свої картини, що він подарував одну з своїх картин Ярославу. Вразив він своїм співом і членів журі у Лазурному, які вручили йму диплом Третього ступеню.
А володаркою Гран-Прі стала Анастасія Кислиця с міста Сарата Одеської області, яка вразила своїм співом не лише членів журі, а і звукооператорів. Запам’ятався їх вислів «Було чути навіть її дихання!!!»
Дипломи і Подяки отрималі і музичні керівники фіналістів, серед яких керівник Хероснської вокальної судії «Унісон» Ганна Усатюк. викладач музики ДМШ №3 м. Херсона Марина Савельєва та ін.
Дуже сподобалося учасникам і те, що вони мали змогу не лише виступити на чудовій великій літній сцені де був гарний потужний звук і світло (за що щире «Спасибі» Управлінню культури Херсонської облдержадміністрації і Губернатору Херсонщини Андрію Путілову, адже саме завдяки їх підтримці організатори мали змогу надати талантам з України можливість виступити на високоякісному технічному обладнанні), а і оздоровитися на морі, покупатися, засмагнути, відпочити.
Вже 12 вересня 2015 року на Хрещатику відбудеться перший відбірковий тур нового відбіркового циклу, фінальна точка якого буде поставлена у липні-серпні наступного 2016 року на гостинні херсонській землі. Планують організатори провести подібні відбіркові тури у райцентрах Херсонщини, у Полтаві, Одесі, Кіровограді, Кривому Розі та інших містах України. Тож і у мешканців цих міст буде привід захоплюватися тим, як організатори з Херсона люблять і прославляють свою область, і приїдуть наступного літа на Херсонщину.
Тож, щоб і у наступному році зробити достойним фінал дуже доречною буда б підтримка організаторів з боку Херсонської облдержадміністраці. До зустрічі на Херсонщині влітку 2016-го року!!! Херсонщина – це фестивальний і туристичний рай! Не вірите? Тож перегляньте відеоролики, які відзняли організатори під час своїх фестивалів. Те, зо для організаторів є буденною справою під час проведення фіналів, на екрані виглядає навіть краще крутих рекламних відеороликів, що рекламують Херсонщину:
https://www.youtube.com/watch?v=PQZ-XcB1u9Q
https://www.youtube.com/watch?v=ik8ul9h2-TE
https://www.youtube.com/watch?v=cpgwvatdQJ8
Тож, подавайте заявки на участь: Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55, 063-443-88-94 Е-mail: borzenko_g@i.ua
НА ФОТО: миттєвості фіналу на гала-сцені у Лазурному, відбіркових турів на Херещатику у Києві і на вулиці Суворова у Херсоні, на Літній сцені Маріїнського парку Києва. Ці фото є підтвердженням того, яким популярним і широким за географією є фестиваль «Покажи талант світу» під гаслом «Херсонщина фестивальна і туристична запрошує»