чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольКупить майнкрафт лицензию ключ

Купить Майнкрафт можно у нас. Моментальная доставка

steamplay.ru


чтиво / события

Відбірковий цикл-2015-2016 фестивалів талантів на Хрещатику відкрито!

19.09.15 | kach
12 вересня 2015 р. у Києві на Хрещатику відбувся Всеукраїнський фестиваль бардів, який пройшов у рамках відбіркового туру фестивалю талантів «Покажи талант світу». Тож віднині кожну першу і третю суботу таланти з усієї України можуть їхати до столиці і показати себе у самому серці України! Це вже круто! До того ж переможці відбіркових турів отримають право виступити у фіналі, якій відбудеться у розпал курортного сезону-2016 на Чорноморському узбережжі Херсонщини у крорті Залізний Порт на сцені на березі моря.
Перегляньте відео і переконайтеся у якій доброзичливій атмосфері проходять концерти на Хрещатику. Там завжди багатолюдно, тож вам приємно буде виступити перед великою кількістю глядачів.
Перемогла у відбірковому турі криворожанка Ірина Ендрексон, яка разом з двома іншими призерами (Сергій Большенко з Криовго Рогу і Андрій Денисенко з Кіровограду) окрім подарунків отримали право виступити у літньому фіналі.
Щире «Спасибі!» Олександру Лазареву з м. Долигське за співпрацю в організації цього фестивалю бардів.
Тож, подавайте заявки на участь! Протягом осені-зими-весни чекаємо на вас у Києві, а влітку приїздіть на гостинну херсонську землю. І на чудових херсонських курортах відпочините, і на фіналі фестивалю виступите перед великою кількістю глячаців на березі моря.
Наступні вибіркові тури проекту «Покажи талант світу» відбудуться на Хрещатику (а за холодної погоди у залах столиці) кожну першу і третю суботу місяця – 3 і 17 жовтня, 7 і 21 листопада, 5 і 19 грудня 2015 р.
Умови участі, визначення переможців та інформація по проекту - ВКонтакті - https://vk.com/club79000342 або - https://vk.com/event86536675
- Оргкомітет, Заявки на участь:
- Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ,Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55, 063-443-88-94 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko Фейсбук: https://www.facebook.com/borzenko.g
Номінації і вікові категорії – всі! Участь у звітньому відібрквому турі взяли барди: Надежда Косяк, Эмилия Мельник, Ирина Эндрексон, Александр Мулько, Сергей Большенко, Виталий Щербак, Геннадий Гребенюк, Анатолий Саенко, Павел Осиков, Борис Угневой, Виталий Яковлев, из Кировоградской области, в том числе из Долинской - Александр Лазарев-криворожский, Александр Ломовский, Дмитрий Бадрак и киевский бард Анатолий Рыбин.
ВІДЕО - https://www.youtube.com/watch?v=KfeKrHA01Qw&feature=em-upload_owner#action=share