чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / репортаж

Океан Ельзи. Харків в міні-турі "Твій концерт"

14.06.11 | Юлія ЯРМОЛЕНКО | www.okeanelzy.com
"Океан Ельзи" нечасто балує харків’ян своїми концертами. Напевно, тому Палац Спорту 9 червня був забитий просто під зав’язку! Заповнився не лише танц-пол, але і сидячі місця. Правда, всидіти на місці змогли лише одиниці. Решта стрибали без перепочинку, співали улюблені пісні, верещали від захвату і щастя бачити Вакарчука на сцені. У такі моменти розумієш, що "Океан Ельзи"-чи не єдиний проект, який об’єднує абсолютно всіх українців. Та й не тільки українців. Якось довелося прочитати на Youtube коментар росіян до кліпу:" Коли слухаю "ОЕ", хочеться подарувати України весь наш газ!".

Концерт розпочався з невеликим запізненням у 24 хвилини, правда, організатори попередили, що просто чекають, коли всі харків’яни з квитками зайдуть до зали.

До слова, товкучки не було, проте багато хто чекав на вулиці початку виступу, так як у Палаці було дуже жарко і задушливо. А ще похмуро - ремонт йому б не завадив. Проте це дрібниці, які все одно не змогли зіпсувати враження від виступу Вакарчука. А він разом зі своєю командою, як завжди, виклався навіть не на 100, а на 200%!

Вже перший акорд пісні "Вставай", з якої і почався концерт, просто підірвав зал! До речі, "Океан Ельзи" заспівав понад 20 пісень, з яких 10 вибрали самі харків’яни - на офіційному сайті колективу було проведено голосування. Тому саме ці пісні - "Квітка", "Майже весна", "КаваЧай" та інші - сприймалися особливо емоційно.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином