чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / репортаж

SunSay презентував в Києві альбом "Легко"

25.10.11 | Назар Малиняк | afisha.tochka.net

На днях музиканти презентували свою третю студійну платівку.

"SunSay" – унікальна українська група, яка досі немає подібних вітчизняних аналогів, їх музика асоціюється з багатьма стилями - funk, reggy, soul, folk… І ось музиканти готові презентувати столичній публіці своє наступне творіння – альбом "Легко" в клубі "Crystal Hall".

Аншлаг почався задовго до концерту музикантів на чолі з екс-учасником групи "5’nizza" Андрієм Запорожцем, який зараз називає себе просто Sun.

Вже перед входом у клуб зібралася велика кількість фанатів, серед яких знайшлися і прихильники ранніх етапів творчості Sun’а, так і теперішнього стилю. Всі з нетерпінням чекали виступу музикантів.

На жаль, "SunSay" вийшли на сцену лише через півтори години після запланованого часу. Проте очікування було варте майбутнього концерту.

Почали музиканти без слів, із затяжного соло одного з етнічних духових музичних інструментів, які стали "фішкою" нового альбому.

Публіка шалено відреагувала, а "SunSay" приступили до виконання своїх нових пісень. Треки нового альбому музикантів сприймалися доброзичливою публікою просто прекрасно. Однак, виконавши всього три нові композиції глядачі почули ритми вже давно знайомої пісні – композиції "Брат" з попереднього альбому "Дайвер".

Крім цього, протягом концерту, розбавляючи нові пісні, "SunSay" виконали свої старі-добрі хіти. Вуха слухачів порадували композиції "Відчувай", "Будь слабей меня", ну і, звісно, "У тебя есть все", яка просто порвала зал.

Концерт видався дуже вдалим для артистів та надзвичайно приємним для палких фанатів творчості "SunSay". Після презентації альбому "Легко" у плейлистах останніх напевно з’являться нові композиції. Ними стовідсотково стануть: супер-хіт "Легко" з доволі грубим та трішки не звичним роковим вступом, запальна пісня українською мовою "Немовля", спокійна "Наяву" та прекрасні дуети – "Home", записана з литовською співачкою Аліною Орловою, та "Wind Song" з Джоном Форте.

Також в рамках презентації платівки музиканти вирішили порадувати глядачів ще не записаним матеріалом. Ним стала україномовна пісня "Саме ти".

Хочеться також відзначити, що новий альбом "SunSay" "Легко" багатий на експерименти. Зокрема, побільшала кількість духових інструментів, з якими дуже вдало справився музикант колективу Сергій Клевенський. Практично кожна наступна композиція альбому супроводжується партією іншого інструменту.

Музиканти подарували своїм фанатам незабутній півторагодинний концерт. Звісно, публіка вимагала продовження свята та скандувала "Біс!". "SunSay", щасливі та привітні, вийшли та виконали ще три композиції. Почали музиканти із ще однієї не записаної новинки "Полчаса", а потім виконали композицію "Теплая".

Зробивши паузу та витримавши невеличку інтригу, у залі роздалися старі-добрі ритми, які, мабуть, чекав весь зал. Так! Це була композиція "Я солдат", яка залишилася у Sun’а ще з часів групи "5’nizza".


Усі фото: Аліни Кучми

Ідеальнішого завершення прекрасного концерту годі було й чекати! Після виходу музикантів зі сцени аплодисменти не вщухали ще декілька хвилин, що, без сумніву, свідчить про успішність нового альбому.

 

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином