чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / репортаж

"ТНМК" нагадали Київу 90-ті

14.11.11 | Назар Малиняк | afisha.tochka.net

9 листопада музиканти презентували програму «Восени» в "Crystal Hall".

"ТНМК", вони ж – "Танок на Майдані Конго", в черговий раз виступили перед столичною публікою. На цей раз «Танки» представили велику сольну програму «Восени» у київському концерт-холі "Crystal Hall".

Напередодні Фагот та Фоззі заявили про принципову новизну своєї програми, а на концерті їм вдалося це довести, і не лише репертуаром, але й новим відеорядом та новими музикантами колективу.

На жаль, концерт розпочався після запізнення музикантів на цілу годину, однак очікування було варте побаченого.

Розпочали "ТНМК" з презентації нового кліпу, який вони зняли на композицію «Qari Qris», записану разом з грузинським колективом Mgzavrebi, після на чого вийшли сцену і під справжній листопад заспівали свій хіт «Восени».

Численна публіка дуже тепло прийняла музикантів з самого початку концерту, який пройшов у дуже дружній і приємній атмосфері.

За час виступу "ТНМК" виконали багато своїх старих хітів, датованих далеким 1998 роком - альбомом «Зроби мені хіп-хоп» і подальшими платівками. Серед них вуха слухачів порадували композиції «Дибани мене», «Зачекай», «Куме», «Ретро», «ПоRAPалося серце», «Клоуни» та інші.

Одна за одною звучали кращі композиції колективу за весь період його творчості.

Окрім своїх хітів з усіх альбомів, «Танки» також презентували і декілька новинок, невідомих до цього часу. Так, вони виконали українську народну пісню «Пливе човен» у своєрідній обробці, а також презентували нову композицію «Фідель», яку присвятили славнозвісному Фіделю Кастро.

Завершили свій запланований виступ музиканти піснею легендарних «Братів Гадюкіних» «Файне місто Тернопіль», яку разом із ними співав весь зал.

Півтори години сольної програми «Восени» ТНМК злетіли в один момент. Музиканти вже зійшли зі сцени, однак публіка і не збиралася покидати зал та викликала музикантів назад. Звісно, «Танки» не могли не піти на зустріч своїм фанатам та повернулися, аби виконати декілька пісень на «Біс».


Усі фото: Олега Батрака

Але Фагот та Фоззі настільки запалилися енергією доброзичливої публіки, що, мабуть, забули про часові рамки свого концерту, оскільки виконали практично ще одну програму. На біс музиканти заспівали більше 10 композицій, які, в основному, замовляла публіка.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином