чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / репортаж

"Танок на майдані Конґо" зіграли тригодинний концерт в Києві

16.11.11 | Марина Міллі | molode.com.ua

 

"Танок на Майдані Конґо" зіграли великий концерт в київському "Crystal hall". Артисти таки підготували обіцяне шоу і несподівану програму. Спеціальні сценічні декораціі, чудове концертне світло, правильний звук і трохи простих, але дуже влучних ефектів - як то жовте листя, що посипалося з під куполу концерт-холу на пісні «Восени», чи сніг на спільній с грузинами «Qari Qris», перетворили виступ на якісне, яскраве та емоційне шоу.

Концертна програма "ТНМК" тривала близько трьох годин, артисти виконали більше 30 пісень - кілька нових, а також раритети, які не співали багато років. На біс зізграли більше 10 композицій, більшість из яких – на замовлення публіки.

Концерт групи традиційно вражав атмосферою – гармонією та дивною ейфорію, що утворилися в повітрі концертного майданчика завдяки симбіозу емоцій артистів та гостей. Публіка цієї групи особлива - віддана, інтелігентна та свідома. Це дорослі зазвичай люди, які приходять на концерт зі своїми дітьми, співають і стрибають двома поколіннями – це вражає.

Олександр «Фоззі» Сидоренко:

"Якість публіки, звичайно, була близькою до ідеалу. Можна було половину тексту упускати, направляючи мікрофон у зал. Це стосувалося в основному репертуару з минулого століття. А головний підсумок у тому, що хоч концерт був чудовим, та все вже у минулому - тепер час займатися новими важливими справами і проектами".

Олег "Фагот" Михайлюта:

"Ми намагалися викластися на повну! Впевнений, що у нас вийшло! ;) Дякую всім, хто робив цей концерт! І величезне подяка всім, хто прийшов – було дуже круто разом з вами! До зустрічі! ;)


комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином