чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / репортаж

Завершився проект "Перспектива-2"

28.11.11 | SenYa | news.topdj.ua

Коли емоції трохи стихли, адреналін прийшов у норму, а ноги терзає приємна втома - отже, час написати про захід, який для одних був просто вечіркою, а для інших полем бою за ді-джейським пультом. Вчора у львівському клубі «Старий Маяк» (eкс «Тортуга») пройшов фінал проекту «Перспектива 2» - проекту, спрямованого на розвиток молодих ді-джеїв.

Більше десятка молодих і амбітних ді-джеїв два з половиною місяці боролися за місце переможця в цьому проекті. І ось настав час Ікс для шістьох кращих з кращих. За вже прийнятої традиції, фінальний бій обмежувався 10 хвилинні сетами, протягом яких кожен повинен був показати все, на що він здатний. Зібравши волю в кулак, кожен з учасників намагався видати максимальний драйв, модифікувати внутрішню енергію в біт і зарядити нею танцпол. Пристрасті накалялися з кожним сетом, адже всі знали, що переможцям дістанеться слава і шана, а решта учасників просто увійдуть в історію. Почесне журі оцінювало конкурсантів за п’ятьма параметрами: зведення, добірка матеріалу, поведінка за пультом, реакція танцполу і промо активність.

Кожен учасник був хорошим, але тільки переможець повинен бути кращим у всьому. І цього вечора кращими були чарівна Dj Miss Lilli Zi та Dj Noisy. Саме вони, на думку журі, прекрасно впоралася з поставленим завданням, показавши свої таланти у зведенні і збірці матеріалу, вмінні чудово рухатися за пультом, заводити і організовувати фанів на танцполі. Всі судді відзначили їх великий потенціал, талант і амбіції. Dj Miss Lilli Zi, або для друзів просто Лільок, навчалася в школі ді-джеїнгу Paradek, у провідних львівських ді-джеїв. Її переможний 10-хвилинний сет був наповнений звуками house і electro house, мелодіями, які подобаються всім любителям електронної музики та цінителям кібер-драйву. Після оголошення результатів, і чудесного виступу польського гостя Dj Mr. Root, Dj Miss Lilli Zi відіграла свій повноцінний сет. Це була суміш deep house і house - вишуканий музичний коктейль для гурманів.

Закінчився черговий етап чудесного проекту спрямованого на підтримку та популяризацію електронної музики в Західній Україні, як і закінчився черговий виток музичної і професійної еволюції для учасників проекту. Кожен з них виніс найцінніше - досвід. Досвід участі в битвах за ді-джейським пультом, досвід спілкування і, завдяки конструктивній критиці членів журі, досвід і вміння помічати, аналізувати, і виправляти свої помилки. Використовуючи такий досвід, кожен з них може працювати на собою в напрямі від хорошого до кращого, щоб в кінцевому підсумку стати найкращим.

Фото - Маша Труліч