чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / репортаж

Vile Imbeciles та Robots in Disguise влаштували вечір шаленства британської музики

05.12.11 | sumno.com
26 листопада відвідувачі клубу «Sullivan Room» були захоплені у вир шаленства двома гуртами з Британії Vile Imbeciles та Robots in Disguise.

Виступи відбулись у рамках серії столичних концертів «Оkk» музичної організації «XXX Waves». Затримавши початок концерту на півтори години, організатори попросили у присутніх вибачення також і за те, що не відбулося запланованого на розігріві виступу київських арт-панків Stepan i Meduza. Нарешті, втомивши присутніх очікуванням, організатори оголосили вихід на сцену Vile Imbeciles.

За кілька хвилин з’явились п’ятеро неординарних хлопців, які після кількасекундного гітарного вступу несподівано затопили всіх присутніх суцільною хвилею голосів, котра розпалась потім на 5 окремих оригінальних бризків. У Київ хлопці потрапили на зйомки короткометражного фільму Наталії Тасі «Playing in the Dark» за мотивами їхньої однойменної пісні. Перебували тут три дні, і часу даремно не гаяли – крім зйомок, на які їх запросили, зіграли 2 концерти.

Дуже несподіваним став їх виступ для тих, хто прийшов на Robots in disguise. Хоч хлопці і переконують, що їхня музика не є агресивною, на кількох піснях вони таки добряче «дали жару», можливо, навіть злякавши молодих дівчат, прихильниць Роботів, своєю поведінкою на сцені та й, зрештою, «нелегким» звучанням. Розпочавши концерт більш ліричними треками, кілька пісень хлопці виконали дуже експресивно. Каспіан Роспігліосі (Caspian Rospigliosi) і Енді Хакслі (Andy Huxley), відклавши гітари і відмотавши якомога довші дроти на мікрофонах, влаштували шоу. Спочатку між ними відбувався словесно-тілесний баттл. Після чого Каспіан, найбільш екстравагантний, на кілька хвилин зосередив всю увагу глядачів на собі, оскільки виліз на найвищу колонку над сценою, не перестаючи співати. В той час не менш яскравий лідер гурту Енді, падаючи на коліна, виспівував кожну ноту всім своїм тілом.

Майстерне володіння грою на інструментах, незвичність звучання, цікаве поєднання музики з одночасним звучанням кількох (від 2-ох до 5-ти) вокальних партій, непересічний зовнішній вигляд забезпечують гурту стовідсоткову впізнаваність. Енді та компанії вдалося так оригінально поєднати фанк, пост-рок, метал і авангард, як не вдавалося ще нікому. Навіть після третього альбому «D is for W», що вийшов кілька тижнів тому і за три дні обігнав за продажами альбоми Sting, Radiohead та Peter Gabriel, Vile Imbeciles досі залишаються однією з найбільших загадок сучасної музики. А самого Енді, талановитого поета і філософа із дуже цікавої родини з дідусем-лауреатом Нобелівської премії, вже називають кандидатом в рок-ідоли.

Усі, хто потрапив того вечора на концерт, отримали максимальне естетичне задоволення і від споглядання, і від слухання «Імбецилів».

Виходу на сцену «Роботів» їхні прихильники зачекались, тому з перших секунд веселість дівчат (дещо контрастну до атмосфери, яка ще не розвіялась після Vile Imbeciles) підхопили у залі.

Robots in disguise – дівочий гурт із Лондона, бунтівні фешн-принцеси, монстри музичного DIY хаосу, відкриття лідера IAMX Кріса Корнера – продюсера і натхненника трьох альбомів RID. Це щільні електронні біти, хитро сплетений хуліганський вокал, легкі танцювальні мелодії, що чіпляють.

Гітаристка гурту Ді Плюм (Dee Plume) та басистка Сью Денім (Sue Denim) широко відомі фанам культового комедійного шоу Великобританії «The Mighty Boosh», де з’являються в образах своїх альтер-его – мутанток, електро-дівчат Неон і Ультра і готичних Енарекс і Ебола.

У Києві «Роботи» презентували новий альбом «Happiness V Sadness». Це був їх перший концерт на пострадянському просторі. Протягом всього виступу енергії їм вистачало на все – не пропускали жодної можливості контакту із залом, кумедно витанцьовували, високо закидуючи ноги, стрибали. Їхня безтурботність, невтомність, сяючі натхненні посмішки викликали відповідну реакцію публіки. Знані і люблені у світі, в Україні дівчата теж встигли завоювати собі прихильників серед меломанів. На їхньому виступі в київському клубі побували шанувальники із Росії, де RID давно популярні.

Не дивно, що глядачі не відпускали цих ексцентричних виконавиць зі сцени, змусивши двічі повернутись і зіграти «на біс». На фінальну пісню Robots in diguise запросили всіх бажаючих вийти до них на сцену і виконати її спільно.

Та навіть на цьому музичні пригоди британського десанту того насиченого вечора не закінчились. У клубі «XLIB» відбулась вечірка-афтепаті, на якій дівчата зіграли свій діджейський сет.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином