чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / репортаж

Кузьма Скрябін співав джаз, танцював та пив вино

18.02.12 | Тетяна Васковська | molode.com.ua

17 лютого, у Київському клубі "Шарпей" відбувся виступ "Скрябіна" і "Acoustic Quartet". Ще минулого року музиканти зійшлися в творчому тандемі й об’їхали в рамках програми "Кузьма джазує" декілька міст України, в цьому ж році концерти продовжилися й 11 лютого джазував Тернопіль, а в цю п’ятницю насолодитися виступом "Скрябіна" змогли вже Київські прихильники.

Першим на сцені з’явився Олексій Мочанов, так би мовити для розігріву, що стало несподіванкою для всіх, адже в афішах про це не повідомлялося.

Виконавши пару спокійних ліричних пісень, музиканти пішли з словами - "Все, це вже наша остання пісня, ми так само чекаємо Кузьму як і ви, тому передаємо сцену".

Після кількох речень ведучого, яким став директор закладу разом з Оксаною, на сцену з притаманними йому жартами вибіг Кузьма з словами "Закінчуй, а то народ вже починає засинати ". Привітавшись з публікою він представив "Acoustic Quartet", – "Я правда не знаю чому вони називаються квартетом, якщо їх п’ятеро, але все одно, - поїхали!" , - гукнув він.

Біля сцени одразу стало живіше, й люди які сиділи за столиками почали переходити поближче. "Принесіть мені хтось вина, а то робота в мене нервова, без нього ніяк", - жартував Кузьма й за декілька хвилин вже попивав келих червоного вина.

Вже відомі пісні під гру на саксофоні та клавішах у виконанні "Acoustic Quartet" зазвучали по іншому – стали ліричнішими, повільнішими й перші пари вже почали танцювати.

В деяких піснях мелодія так змінилася, що коли квартет починав грати нову пісню, Кузьма не зразу й впізнавав її, - "В мене немає списку пісень що за чим виконувати, ми відмовилися від нього й гратимемо в такій послідовності в якій хотітиме душа й бажатиме народ", тож "Acoustic Quartet" починав грати, а Кузьма вже підхоплював.

Атмосфера в залі була дуже дружньою й не вимушеною. Кузьма як і завжди був в чудовому настрої, часто жартував, багато спілкувався із залом та пританцьовував співаючи.

Майже кожна пісня виконувалася хором із залом, що неабияк радувало виконавця й він часто зупиняв музику щоб почути соло народу, - "Мені приємно що сьогодні зібралися люди які так добре знають мою творчість, ви найкращі!", - говорив він.

Під час пісні "Спи собі сама", відбувся неочікуваний дует – Кузьма покликав на сцену одну с прихильниць щоб заспівати разом. Дівчина не розгубившись почала співати джазові мотиви та й до того ж жваво рухатися, що Кузьмі сподобалося й він навіть на деякий час залишив її одну з мікрофоном.

"Дайте хтось курити, а то далі ніяк не піде", - перервався Кузьма виконуючи "Маршрутку".

Переспівавши з половину своїх пісень, такі як: "Квінти", "Місця щасливих людей", "Випускний", "Хлопці олігархи", "Гламур", "Люди як кораблі" та інші, на завершення покликав Олександра Мочанова на сцену й заспівав "Старі фотографії".

Як виявилося, сьогодні ця людина була тут не просто так, адже це друг Кузьми, з яким вони знайомі ще з армії, - "Ніколи не думав що буду ось так сидіти співати тут з тобою й пущу сльозу", - сказав Кузьма Мочанову. 

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином