чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / видео

Гурт TFC презентував новий сингл та кліп “Перший день”

23.07.11 | myradio.ua
Насправді, яке значення має сезон, місяць, рік або політична ситуація в країни, коли ми співаємо про перший день кохання. Прекрасний і зворушливий час у житті кожного, для якого немає розкладу”. У Сашка Ксенофонтова, як і у інших учасників “Tea Fan Club”, басиста Джона та гітариста Влада, немає розкладу не лише на прем’єри пісень, але і на промотування власної групи.

“Ми дурачимось, бавимось в музику, і видаємо хіти, - коментують музиканти, - Не те, що нам не хочеться, щоб нас знали і слухали. Нам просто лінь цим займатися. Можливо, нас поки що ніхто сильно не розізлив, на зачепив умовами про формати. І ми так пасивно себе промотуємо в той час, коли наша музика отримує багато позитивних відгуків.

TFC – наше хобі, у якого є всі шанси стати успішним, живим музичним проектом. Виступати, крутитися на європейських хвилях, продавати рінгтони “кілограмами”, але ми гальмуємо. Кожен з нас вже добре знає, як це, і щоб нас здивувати творчими перспективами, потрібно набагато більше, ніж стандартний промоушен. Потрібен рецидив юнацького максималізму, почуття, як в перший день весни. В нашій музиці це можна почути. Слухайте нашу музику”.

Інфодос’є на “Перший день”:

Автори слів та музики: група TFC.

Робоча назва пісні “Неоплан”.

Пісня була записана та зпродюсована спільно з ФДР.

Ідея та сюжет кліпу: група TFC.

Оператор кліпу: Дмитро Перетрутов.

Кліп знятий у передмісті Києва спільно з клубом дельтапланеристів, дивимось =)комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином