http://musicsclub.com.index.php?id=1432718229

В Києві пройде концерт україно-білоруської дружби

27.05.15 | admin
4 червня в Києві відбудеться благодійний концерт «Від Сябра до брата» за участі відомих українських та білоруських гуртів. Мета концерту - збір коштів для придбання реанімобіля для Першого добровольчого мобільного госпіталю ім. Пирогова.

Учасниками дійства стануть «Гайдамаки» та «Роллікс» (Україна) і гурти з Білорусі Trubetskoy і «Дай дарогу». Ведучі - Соня Сотник і Сергій Кузін. Під час концерту буде проведено благодійний аукціон.

Незважаючи на перемир’я, є нові постраждалі кожен день. Потреба в нових машинах не зменшується. Об’єднання «Музичні волонтери» було створено для того, щоб направити в одне русло зусилля волонтерів і музикантів, які хочуть допомогти Україні в нелегкий час.

«Наші знайомі дівчата з Києва, які займаються волонтерським рухом, розповіли про ідею благодійного фестивалю, - говорить лідер гурту Trubetskoy Павло Булатніков. - Головне, що нам сподобалося - що вся виручка від нього піде на машину швидкої допомоги, яку відправлять в мобільний госпіталь в Донецькій області. Наскільки я зрозумів, в цьому госпіталі працюють лікарі-добровольці, причому абсолютно безкоштовно, без держпідтримки, і допомогу вони надають всім постраждалим в зоні конфлікту, не розділяючи їх на "своїх" і "чужих". Це дуже благородно. Я вважаю, що так повинні робити всі лікарі, що дали клятву Гіппократа. Зрозуміло, ми не могли відмовитися від участі в такій потрібній справі».

«Ми погодилися прийняти участь у цьому концерті через ідею збору коштів на реанімобіль для Української армії в зоні проведення бойових дій, - продовжує Олександр Ярмола з «Гайдамаків». - Ми вже збирали на реанімобіль, і купували машину на кошти, зібрані з нашою участю (Одеса, «Скрябін з нами»). Сьогодні відчувається якась регресія у відношенні людей до військових проблем. Не знаю, може трохи втомилися люди, прийшла весна, чи хтось почав фільтрувати та обмежувати потік новин з фронту, але активність у допомозі волонтерам знизилася. Натомість, конфлікт продовжується, на фронт прибувають нові частини, які знову потребують допомоги. Не варто розслаблятися. Також, цей концерт проходитиме під гаслом Українсько-Білоруської дружби, що теж дуже важливо. Чекаємо на концерті 4 червня, клуб «Атлас»!

Концерт «Від Сябра до брата» відбудеться в столичному клубі Atlas 4 червня. Початок о 19:00. Вартість квитків - 120-250 гривень. Придбати їх можна в міських касах та в онлайн-касі Карабас.